 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767163511GP)
CTS Electronic Components 767163511GP
PartNo:
767163511GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 418
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 510ohms 16Pin 2% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:510 Ohms