 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > CTS Electronic Components  (767163824GP)
CTS Electronic Components 767163824GP
PartNo:
767163824GP
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 422
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 820Kohms 16Pin 2% Isolated
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:820 kOhms