 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > Panasonic  (EXB-28V472JX)
Panasonic EXB-28V472JX
PartNo:
EXB-28V472JX
Manufacturers: Panasonic
Qty: 110000
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 4.7K OHM 5%
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:4.7 kOhms