 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > Panasonic  (EXB-38V103JV)
Panasonic EXB-38V103JV
PartNo:
EXB-38V103JV
Manufacturers: Panasonic
Qty: 301081
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 10K OHM 5%
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:10 kOhms