 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > Panasonic  (EXB-38V220JV)
Panasonic EXB-38V220JV
PartNo:
EXB-38V220JV
Manufacturers: Panasonic
Qty: 105379
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 22 OHM 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:22 Ohms