 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > Panasonic  (EXB-38V330JV)
Panasonic EXB-38V330JV
PartNo:
EXB-38V330JV
Manufacturers: Panasonic
Qty: 167436
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 33 OHM 5%
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:33 Ohms