 All Product > Resistors > Resistor Networks & Arrays > Yageo  (TC164-JR-0722RL)
Yageo TC164-JR-0722RL
PartNo:
TC164-JR-0722RL
Manufacturers: Yageo
Qty: 85000
Request Qty:
Description: Resistor Networks & Arrays 22 Ohm 5% 1/16W 50 Volts
RoHS:Details
Product Type:Arrays
Termination Style:SMD/SMT
Resistor Values:22 Ohms