Yageo (YC164-JR-0722KL)
PartNo:
YC164-JR-0722KL
Manufacturers:
Yageo
Description:
Resistor Networks & Arrays 22K Ohm 5% 1/16W 50 Volts
Details
Product Type:
Arrays
Termination Style:
SMD/SMT
Resistor Values:
22 kOhms