 All Product > Resistors > Through Hole Resistors > Ohmite  (MOX-1-121005FE)
Ohmite MOX-1-121005FE
PartNo:
MOX-1-121005FE
Manufacturers: Ohmite
Qty: 1125
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - Through Hole 10M ohms 1%
RoHS:Details
Termination Style:Axial
Resistance:10 MOhms
Power Rating:2.5 W
Tolerance:0.01
Temperature Coefficient:
Voltage Rating:10 kV