 All Product > Resistors > Through Hole Resistors > Ohmite  (SM104031006JE)
Ohmite SM104031006JE
PartNo:
SM104031006JE
Manufacturers: Ohmite
Qty: 1344
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - Through Hole 100M ohms 5%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Resistance:100 MOhms
Power Rating:1.5 W
Tolerance:0.05
Temperature Coefficient:25 PPM / C
Voltage Rating:10 kV