 All Product > Resistors > Through Hole Resistors > Ohmite  (TA205PA50R0JE)
Ohmite TA205PA50R0JE
PartNo:
TA205PA50R0JE
Manufacturers: Ohmite
Qty: 1051
Request Qty:
Description: Thick Film Resistors - Through Hole 5watt 50ohm 5%
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Resistance:50 Ohms
Power Rating:5 W