 All Product > Resistors > Through Hole Resistors > Ohmite  (TWM3J47RE)
Ohmite TWM3J47RE
PartNo:
TWM3J47RE
Manufacturers: Ohmite
Qty: 950
Request Qty:
Description: Metal Oxide Resistors 3watt 47ohm 5% Vertical Mount
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Resistance:47 Ohms
Power Rating:3 W