 All Product > Resistors > Through Hole Resistors > Ohmite  (TWM5J3K3E)
Ohmite TWM5J3K3E
PartNo:
TWM5J3K3E
Manufacturers: Ohmite
Qty: 699
Request Qty:
Description: Metal Oxide Resistors 5watt 3.3K 5% Vertical Mount
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Resistance:3.3 kOhms
Power Rating:5 W