 All Product > Resistors > Through Hole Resistors > Ohmite  (TWM5J430E)
Ohmite TWM5J430E
PartNo:
TWM5J430E
Manufacturers: Ohmite
Qty: 913
Request Qty:
Description: Metal Oxide Resistors 5watt 430ohm 5% Vertical Mount
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Resistance:430 Ohms
Power Rating:5 W