 All Product > Resistors > Through Hole Resistors > Ohmite  (TWM5J470E)
Ohmite TWM5J470E
PartNo:
TWM5J470E
Manufacturers: Ohmite
Qty: 1668
Request Qty:
Description: Metal Oxide Resistors 5watt 470ohm 5% Vertical Mount
RoHS:Details
Termination Style:Radial
Resistance:470 Ohms
Power Rating:5 W