 All Product > Resistors > Variable Resistors > Vishay / Spectrol  (14910AABHSX10103KA)
Vishay / Spectrol 14910AABHSX10103KA
PartNo:
14910AABHSX10103KA
Manufacturers: Vishay / Spectrol
Qty: 828
Request Qty:
Description: Potentiometers 1/2"SQ 1/8"S 10Kohms 3/4" Shaft Length
RoHS:Details
Resistance:10 kOhms
Power Rating:1 W