 All Product > Resistors > Variable Resistors > CTS Electronic Components  (201XR104B)
CTS Electronic Components 201XR104B
PartNo:
201XR104B
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 883
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 100Kohms 20% Serrated Edge
Taper:
Resistance:100 kOhms
Power Rating:250 mW (1/4 W)