 All Product > Resistors > Variable Resistors > CTS Electronic Components  (201XR252B)
CTS Electronic Components 201XR252B
PartNo:
201XR252B
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 605
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 2.5Kohms 20% Serrated Edge
Taper:
Resistance:2.5 kOhms
Power Rating:200 mW