 All Product > Resistors > Variable Resistors > CTS Electronic Components  (262UR104B)
CTS Electronic Components 262UR104B
PartNo:
262UR104B
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 1496
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 100Kohms 20% GRAY
RoHS:Details
Product:Trimmer Resistors - Single Turn
Product Type:Single Turn
Number of Turns:
Taper:
Resistance:100 kOhms
Power Rating:150 mW