 All Product > Resistors > Variable Resistors > CTS Electronic Components  (262UR105B)
CTS Electronic Components 262UR105B
PartNo:
262UR105B
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 1036
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 1.0Mohms 20% LIGHT BL
Taper:
Resistance:1 MOhms
Power Rating:150 mW