 All Product > Resistors > Variable Resistors > CTS Electronic Components  (262UR254B)
CTS Electronic Components 262UR254B
PartNo:
262UR254B
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 1061
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 250Kohms
Taper:
Resistance:250 kOhms
Power Rating:150 mW