 All Product > Resistors > Variable Resistors > CTS Electronic Components  (262UR502B)
CTS Electronic Components 262UR502B
PartNo:
262UR502B
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 956
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 5Kohms 20% BL
Taper:
Resistance:5 kOhms
Power Rating:150 mW