 All Product > Resistors > Variable Resistors > CTS Electronic Components  (262UR503B)
CTS Electronic Components 262UR503B
PartNo:
262UR503B
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 1957
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 50Kohms
Taper:
Resistance:50 kOhms
Power Rating:150 mW