 All Product > Resistors > Variable Resistors > CTS Electronic Components  (262XR103B)
CTS Electronic Components 262XR103B
PartNo:
262XR103B
Manufacturers: CTS Electronic Components
Qty: 1297
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 10Kohms 20% WHT
Taper:
Resistance:10 kOhms
Power Rating:150 mW