 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3250W-1-103)
Bourns 3250W-1-103
PartNo:
3250W-1-103
Manufacturers: Bourns
Qty: 513
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 10Kohms 5% Square Sealed
RoHS:Details
Product:Trimmers
Product Type:Multi-Turn
Number of Turns:
Taper:Linear
Resistance:10 kOhms
Power Rating:1 W