 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3299P-1-103LF)
Bourns 3299P-1-103LF
PartNo:
3299P-1-103LF
Manufacturers: Bourns
Qty: 635
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 10Kohms Standoffs Horizontal Adjust
Product Type:Multi-Turn
Number of Turns:
Taper:Linear
Resistance:10 kOhms
Power Rating:500 mW (1/2 W)
Voltage Rating:300 V