 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3299W-1-104LF)
Bourns 3299W-1-104LF
PartNo:
3299W-1-104LF
Manufacturers: Bourns
Qty: 1054
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 100Kohms Standoffs Vertical Adjust 3/8"
Taper:Linear
Resistance:100 kOhms
Power Rating:500 mW (1/2 W)
Voltage Rating:300 V