 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3299W-1-204LF)
Bourns 3299W-1-204LF
PartNo:
3299W-1-204LF
Manufacturers: Bourns
Qty: 653
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 200Kohms Standoffs Vertical Adjust 3/8"
Taper:Linear
Resistance:200 kOhms
Power Rating:500 mW (1/2 W)
Voltage Rating:300 V