 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3299Z-1-505LF)
Bourns 3299Z-1-505LF
PartNo:
3299Z-1-505LF
Manufacturers: Bourns
Qty: 638
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 5Mohms Standoffs Horizontal Adjust
RoHS:Details
Product:Trimmers
Product Type:Multi-Turn
Number of Turns:
Taper:Linear
Resistance:5 MOhms
Power Rating:500 mW (1/2 W)