 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3306F-1-101)
Bourns 3306F-1-101
PartNo:
3306F-1-101
Manufacturers: Bourns
Qty: 2069
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 100ohm 25% 6mm Single Turn
RoHS:Details
Product:Trimmer Resistors - Single Turn
Product Type:Single Turn
Number of Turns:
Taper:
Resistance:100 Ohms
Power Rating:200 mW