 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3306F-1-102)
Bourns 3306F-1-102
PartNo:
3306F-1-102
Manufacturers: Bourns
Qty: 5971
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 1K 25% 6mm Single Turn
Taper:
Resistance:1 kOhms
Power Rating:200 mW