 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3306F-1-204)
Bourns 3306F-1-204
PartNo:
3306F-1-204
Manufacturers: Bourns
Qty: 1265
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 200K 25% 6mm Single Turn
Taper:
Resistance:200 kOhms
Power Rating:200 mW