 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3306K-1-102)
Bourns 3306K-1-102
PartNo:
3306K-1-102
Manufacturers: Bourns
Qty: 714
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 1K 25% 6mm Single Turn
RoHS:Details
Product:Trimmer Resistors - Single Turn
Product Type:Single Turn
Number of Turns:
Taper:
Resistance:1 kOhms
Power Rating:200 mW