 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3306K-1-502)
Bourns 3306K-1-502
PartNo:
3306K-1-502
Manufacturers: Bourns
Qty: 533
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 5K 25% 6mm Single Turn
Taper:
Resistance:5 kOhms
Power Rating:200 mW