 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3306K-1-503)
Bourns 3306K-1-503
PartNo:
3306K-1-503
Manufacturers: Bourns
Qty: 2000
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 50K 25% 6mm Single Turn
Taper:
Resistance:50 kOhms
Power Rating:200 mW