 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3306P-1-104)
Bourns 3306P-1-104
PartNo:
3306P-1-104
Manufacturers: Bourns
Qty: 2646
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 100K 25% 6mm Single Turn
Taper:Linear
Resistance:100 kOhms
Power Rating:200 mW