 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3306P-1-105)
Bourns 3306P-1-105
PartNo:
3306P-1-105
Manufacturers: Bourns
Qty: 5400
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 1M 25% 6mm Single Turn
Taper:Linear
Resistance:1 MOhms
Power Rating:200 mW