 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3306P-1-201)
Bourns 3306P-1-201
PartNo:
3306P-1-201
Manufacturers: Bourns
Qty: 1126
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 200ohm 25% 6mm Single Turn
Number of Turns:
Taper:
Resistance:200 Ohms
Power Rating:200 mW