 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3306P-1-202)
Bourns 3306P-1-202
PartNo:
3306P-1-202
Manufacturers: Bourns
Qty: 1349
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 2K 25% 6mm Single Turn
Taper:Linear
Resistance:2 kOhms
Power Rating:200 mW