 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3306P-1-254)
Bourns 3306P-1-254
PartNo:
3306P-1-254
Manufacturers: Bourns
Qty: 1014
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 250K 25% 6mm Single Turn
Number of Turns:
Taper:
Resistance:250 kOhms
Power Rating:200 mW