 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3306P-1-504)
Bourns 3306P-1-504
PartNo:
3306P-1-504
Manufacturers: Bourns
Qty: 641
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 500K 25% 6mm Single Turn
Taper:Linear
Resistance:500 kOhms
Power Rating:200 mW