 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3306W-1-103)
Bourns 3306W-1-103
PartNo:
3306W-1-103
Manufacturers: Bourns
Qty: 1992
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 10K 25% 6mm Single Turn
Number of Turns:
Taper:Linear
Resistance:10 kOhms
Power Rating:200 mW