 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3319P-1-203)
Bourns 3319P-1-203
PartNo:
3319P-1-203
Manufacturers: Bourns
Qty: 1276
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 9MM RND 20KOHMS 25% 0.2WATTS
Taper:Linear
Resistance:20 kOhms
Power Rating:200 mW
Voltage Rating:200 V