 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3319W-1-101)
Bourns 3319W-1-101
PartNo:
3319W-1-101
Manufacturers: Bourns
Qty: 1306
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 9MM RND 100OHMS 25% 0.2WATTS
RoHS:Details
Product:Trimmer Resistors - Single Turn
Product Type:Single Turn
Number of Turns:
Taper:Linear
Resistance:100 Ohms
Power Rating:200 mW
Voltage Rating:200 V