 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3319W-1-103)
Bourns 3319W-1-103
PartNo:
3319W-1-103
Manufacturers: Bourns
Qty: 1471
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 9MM RND 10KOHMS 25% 0.2WATTS
Taper:Linear
Resistance:10 kOhms
Power Rating:200 mW
Voltage Rating:200 V