 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3319W-1-201)
Bourns 3319W-1-201
PartNo:
3319W-1-201
Manufacturers: Bourns
Qty: 1616
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 9MM RND 200OHMS 25% 0.2WATTS
Taper:Linear
Resistance:200 Ohms
Power Rating:200 mW
Voltage Rating:200 V