 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3319W-1-202)
Bourns 3319W-1-202
PartNo:
3319W-1-202
Manufacturers: Bourns
Qty: 630
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 9MM RND 2KOHMS 25% 0.2WATTS
Taper:Linear
Resistance:2 kOhms
Power Rating:200 mW
Voltage Rating:200 V