 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3329W-1-101LF)
Bourns 3329W-1-101LF
PartNo:
3329W-1-101LF
Manufacturers: Bourns
Qty: 839
Product Type:Single Turn
Number of Turns:
Taper:Linear
Resistance:100 Ohms
Power Rating:500 mW (1/2 W)
Voltage Rating:300 V