 All Product > Resistors > Variable Resistors > Bourns  (3362W-1-104LF)
Bourns 3362W-1-104LF
PartNo:
3362W-1-104LF
Manufacturers: Bourns
Qty: 814
Taper:Linear
Resistance:100 kOhms
Power Rating:500 mW (1/2 W)
Voltage Rating:300 V