 All Product > Resistors > Variable Resistors > BI Technologies / TT Electronics  (36PR100KLF)
BI Technologies / TT Electronics 36PR100KLF
PartNo:
36PR100KLF
Manufacturers: BI Technologies / TT Electronics
Qty: 1050
Request Qty:
Description: Trimmer Resistors - Through Hole 100K 6MM ST TOP ADJ
RoHS:Details
Product:Trimmer Resistors - Single Turn
Product Type:Single Turn
Number of Turns:
Taper:
Resistance:100 kOhms
Power Rating:330 mW
Voltage Rating:100 V